סידור בית לאחר הובלה

סידור בית לאחר הובלהסידור בית לאחר הובלה זו משימה מורכבת, כי בדרך כלל אנחנו מגיעים לדירה החדשה עייפים ומותשים מכל המעבר, אפילו אם היו מובילים שביצעו אותו בפועל. כמו כן, כאשר מגיעים  לבית חדש צריך לנקות אותו לפני שמתחילים את כל פריק הציוד והסידור שלו במקום המתאים, כך שברור מדוע המשימה הזאת נראית לכם בלתי אפשרית לביצוע. נשמע מוכר ואתם נחרדים רק מהמחשבה על זה? אם כך, אנחנו בצוות "תיקתק" נשמח לתת לכם שירות מוביל ומקצועי!

סידור בית לאחר הובלה ביעילות ובמהירות

אם החלום שלכם הוא להיכנס הביתה אחרי שהמובילים העבירו הכול לדירה החדשה, להתיישב ולשתות כוס קפה, איתנו ב"תיקתק" תוכלו להגשים זאת! אנחנו מבטיחים לכם שנגיע עם הצוות המקצועי שלנו לדירתכם החדשה ונעשה את כל העבודה עבורכם בזמן שאתם נחים ונהנים. השירות שלנו כולל:

  1. פריקת הארגזים בבית החדש
  2. סידור כל הפריטים בכל מקום
  3. ארגון כללי של הדירה

הצוות שלנו כולל מספר אנשים שמכירים את התחום ועוסקים בו ביעילות כבר שנים רבות, אז למה שלא תתקשרו אלינו עוד היום? הגיע הזמן להבין שמעבר דירה זו לא תמיד צריכה להיות משימה מורכבת מידי ולא תמיד צריך להשקיע בה כוח פיזי רב. במקום זה אתם יכולים להתקשר אלינו ולהזמין אותנו לביצוע העבודה, אז למה לא? נוכל לסייע לכם כבר מהשלבים הראשונים של מעבר הדירה, בין אם זה כולל את האריזה של החפצים לקראת ההובלה ובין אם זה כולל את ארגון הדירה החדשה שלכם.