סידור דירה

סידור דירהסידור דירה זה מסוג אותן המשימות שלא כולנו אוהבים לבצע. כדי לסדר דירה, בין אם זה אחרי מעבר ובין אם זה ככה סתם בגלל שהיא מבולגן, צריך:
  • ראייה מרחבית
  • סבלנות
  • זמן פנוי

וגם לא מעט כוח פיזי. לכן ברור מדוע אתם לא רוצים לעשות את זה לבד וברור מדוע תמיד יש לכם תירוצים או דברים אחרים שעדיף לעשות לפני. נשמע לכם מוכר? אם כך, יכול להיות שבדיוק בגלל זה בכל השנים האחרונות חייתם בדירה שאינה מספיק מסודרת ויפה. יכול להיות שהדירה עצמה מקסימה, שיש לה כיווני אוויר ואור נפלאים, אך אם היא לא תהייה מסודרת ומאורגנת עלול להיות שלא תצליחו לממש את כל הפוטנציאל שלה.

סידור דירה בעזרת צוות מקצועי

קוראים לי אסתי ואחרי שנים של עבודה בתחום של ארגון ושיטות עבודה החלטתי לעשות שינוי בחיי והקמתי עסק עצמאי: "תיקתק אסתי והבית מתוקתק", והאמת היא, שככל שעובר הזמן אני יותר ויותר אוהבת את העבודה שלי. מצד אחד אני עוסקת בארגון וסידור דירות, תוך מימוש הפוטנציאל של כל השטח והמרחב, ומצד שני אני עוסקת באנשים, כי לפני הכול אני חייבת להבין מה הלקוחות שלי רוצים. לכן אני בטוחה שגם במקרה שלכם אוכל לתת לכם שירות מצוין, אז למה שלא תתקשרו אלי עוד היום? אין זה גורל לחיות בדירה עמוסה או לפתוח את הארון כל בוקר ולא למצוא שום דבר, כי זה בסך הכול הרגל וחוסר סדר. לכן אתם מוזמנים להתקשר אלי ולהזמין שירות מקצועי של סידור דירה שיכלול לכלול את כל מה שאתם לא אוהבים לעשות לבד:

  • מיון וארגון חפצים מחדש בבית
  • שירותי קיפול כביסה
  • פינוי חפצים מיותרים ועוד

 

 

סידור דירה תיקתק

אשמח לפגוש אתכם בדירה שלכם, לראות איך היא נראית ולהבין יותר לעומק איפה בדיוק נמצאת הבעיה או היכן טמון הקושי. לאחר מכן אוכל להתחיל את העבודה בעזרת הצוות המקצועי שלי ואתם תראו שמהר מאוד הדירה שלכם תהייה מסודרת כפי שהיא מעולם לא הייתה! צרו עימי קשר עוד היום ואשמח לקחת אתכם, ואת הדירה שלכם, לדרך חדשה, מסודרת ומאורגנת יותר.