תיקתק 052-5643322

שירות אריזה למעבר דירה לדיור מוגן

איך אורזים חיים שלמים לדירה בת 40 מטר?

השתמשו בשירות תיקתק למעבר דירה קל, מהיר ונוח

מעבר לדיור מוגן אינו תהליך פשוט. לא קל לעזוב את הבית בגיל מאוחר, כל הזיכרונות שנצברו במהלך 40-50 שנות חיים ויותר, הרגעים המיוחדים שיצרתם, החיים שגדלו ועברו מהבית הזה, יוותרו מאחור וחלק אינטגרלי מאיתנו מתנתק. 

תהליך זה מלווה בחששות רבים ודאגות איך יהיה המעבר, מה ניקח ומה נשאיר לאחסון, מה נעביר לילדים ומה לנכדים, מה נעביר לתרומה ומה נזרוק – לכן זה מצריך עבודה עמוקה והתמודדות לא פשוטה. מעבר דירה כזה דורש מכם לשלם מחיר נפשי לא קל. המחיר הנפשי נלקח מכל אנשי הבית, גם מההורים שעוברים לדיור מוגן, וגם מהילדים שהפכו למבוגרים וצריכים להיפרד מבית ילדותם המכיל את כל הזיכרונות הנעימים מהעבר. 

בתיקתק אנחנו יכולים לעזור לכם לעבור את השלב הרגיש ביעילות, רגישות, שיתוף פעולה והקשבה לכל הצרכים שלכם. אנחנו נלך איתכם יד ביד, בזהירות ובהכלה עד שמעבר הדירה יגיע והכל יבואו על מקומו בשלום. 

נבצע גם שיחת היכרות שבו נכיר אתכם ואת בני משפחתכם, נבין את הצרכים ונקבל את הדגשים שיעזרו לנו להבין איך לארוז את החיים של ההורים שלכם. 

נברר איתכם לגבי מקומות אחסון נדרשים בדירה החדשה,  נסב את תשומת לבכם לדברים שונים ששמנו לב אליהם, כל זאת בעקבות הניסון הרבה שצברנו כתוצאה משרות אריזה למעבר דירה לדיור מוגן שהעברנו את לקוחותינו.

איך שירותי אריזה למעבר דירה והמחיר שלו יכולים לחסוך לכם הרבה כאב ראש וזמן

לעיתים אנחנו חוששים להשתמש בשירותי אריזה למעבר דירה, בגלל המחיר שעלול להיות גבוה, בגלל החשש שאנשים זרים יסתובבו אצלכם בבית ויגיעו לכם בחפצים האישיים. לכן אנחנו בתיק תק מגיעים בתיאום עם הלקוח מראש לביתו ועורכים הכרות. אנחנו רוצים לפתח איתכם יחסי אמון והדדיות, ולא נתחיל לעבוד עד שאתם לא תרגישו שאתם בידיים טובות. 

שירותי תיק תק באים לסייע בדיוק בנקודה זו- בנקודה שקשה להיפרד מהעבר, מהחפצים המעלים נוסטלגיה רגישה, מכל דבר שמזכיר לכם בית, ועוזרים לכם להעביר את כל מה שצריך לדירה בדיור המוגן, למסירה או לילדים שלכם. אנחנו מומחים בשירותי אריזה ופריקה למעבר דירה לדיור מוגן, מפרידה מחפצים המעוררים אצלכם רגשות, מתיווך כל התהליך עם הגורמים המתאימים.

מהרגע שקיבלתם החלטה לעבור ויש תאריך יעד למעבר אנחנו נכנסים לתמונה, ונמצאים איתכם מהתחלה ועד הסוף , יד ביד. 

איך שירותי אריזה למעבר דירה והמחיר שאומנם לא זול, אך דווקא יכולים לחסוך לכם הרבה כאב ראש, רגשות מתוסבכים וזמן אתם שואלים ?

על ידי תכנון נכון של המעבר לפרטי פרטיו .

לוחות זמנים, שלבים מקדימים, שיתוף הילדים בתהליך, וכניסתנו לפעולה.

יש להתחיל למיין את החפצים ואנחנו יכולים לעשות את זה ביחד, אתם לא חייבים להתמודד עם זה לבד.

אני יכולה לעשות איתכם את מיון החפצים,

או שאתם יכולים לעשות לבד.  מה שתחליטו!

אם אתם עושים את זה לבד אז אני ממליצה לכם לפעול בסדר הבא:

מיינו חפצים:

 מיינו את החפצים לארבע קבוצות:
– חפצים שאתם רוצים למסור לילדים ולבני משפחה.
– חפצים להעברה לאחסון.
– חפצים לפינוי ותרומה.
– ולבסוף כמובן – החפצים והריהוט שאתם רוצים לקחת איתכם אל הדיור המוגן.

שימו הכל בארגזים או קופסאות וכיתבו על כל קופסה לאן היא מיועדת בדיוק (מסירה למשפחה, תרומה, לאחסון , לפינוי, או למעבר לדיור מוגן החדש) שלא תתבלבלו. על הרהיטים אתם יכולים לשים פתקים דביקים כדי לעקוב אחרי התהליך.

מעבר דירה לדיור מוגן הוא אירוע טעון רגשית המחייב פרידה מהבית בו התגורר האדם במרבית חייו כמו גם מרבים מהחפצים שאכלסו את הבית. חברת סידורים כמו תיקתק מסייעת למתכננים מעבר דירה לדיור מוגן ואורזת את החפצים הנחוצים להם כמו גם את החפצים בעלי הערך הרגשי שאותם הם מעוניינים לקחת עימם לדיור המוגן.

סל שירותים לעוברים לדיור מוגן

במידה והחלטתם להיעזר בשירותינו, תיקתק מציעה סל שירותים למתכננים מעבר דירה לדיור מוגן, ממנו ניתן לבחור בהתאמה אישית את השירותים הנחוצים:

 • פגישת היכרות ולימוד הרגלי הלקוח.
 • מיון חפצים, ניירת ופיצ'פקעס.
 • שירותי אריזה מקצועית לחפצים שעוברים עם הלקוח לדיור המוגן.
 • שירותי הובלה אמינים ומקצועיים.
 • פריקה וסידור הבית החדש בדיור המוגן, ליצירת התמצאות קלה ונוחה.

כמה זמן צריך להתארגן למעבר דירה אריזה וסידור לדיור המוגן

מעבר דירה לדיור מוגן הינו תהליך מורכב לעיתים יותר ולעיתים פחות. המעבר מותנה באופי המשפחה, בגודל הבית וכמות החפצים הנמצאים בו . בכל מקרה מומלץ להתארגן מבעוד מועד ולא להשאיר את המלאכה לרגע האחרון. דווקא כי התהליך יכול להיות רגשי ומורכב יותר, צריך לתת לו את הזמן והכבוד למה שהיה לקראת המעבר. 

מניסיון שלי, אנשים מתחילים להתארגן מהרגע שהם יודעים על תאריך מעבר.

 ברגע שיש תאריך. מריצים מחשבות בראש:

 להחליט מה עובר לדיור מוגן ומה נשאר,

מי לוקח מה מבני המשפחה,

איך הדברים יעברו לכל אחד, באיזו דרך,

מה עושים עם החפצים שנשארים? למי מוסרים? למי מחלקים? ,

אם יש בעלי מקצוע שצריכים להיכנס לתמונה – יש לתאם מתי ומה לוקחים?

אם יש חפצים שדורשים הובלה לכל מיני נקודות ,לעדכן ולדווח למוביל ובהתאם הצעת המחיר תשתנה ?

 

כל אלו דברים שצריך לטפל בהם במעבר דירה אריזה וסידור לדיור מוגן. המחשבות האלה לעיתים יכולות לאיים מגודל המשימה, אבל אל דאגה, כאן תיק תק נכנסים לתמונה!

אנחנו נסייע לכם לעשות סדר בראש!

הניסיון שלנו כולל עשרות של לקוחות שעברו לדיור מוגן באמצעותנו. מהיכרותנו את התחום אנו מבצעים תיאומים מול הדיור המוגן, מול המוביל, מול הילדים אם צריך, עוזרים באחסון החפצים או בתרומתם, מביאים את חומרי האריזה ואורזים כל מה שהוחלט לקחת ופורקים אותו בדירת דיור המוגן שעברתם אליה. אנחנו נמצאים איתכם בכל התהליך. לא תצטרכו להתמודד עם זה לבד. 

כל שעליכם לעשות הוא לשתף עימנו פעולה למעבר לדיור מוגן יעיל ומוצלח עם ראש שקט.

איך מתבצע שירות אריזה ופריקה מעבר דירה לדיור מוגן

מעבר דירה עלול להיות קשה ומעייף מאוד. חשוב כמובן להיעזר בבני משפחה, ילדים ועוד או לחילופין – להזמין אנשי מקצוע המספקים שירות אריזה ופריקה. כך גם תוכלו להיות אחראים על המעבר, בלי הקושי הפיזי הכרוך באריזה ופריקה וכך גם תוכלו לחסוך מהילדים שלכם עומס בתהליך מעבר הדירה, בעזרת שירות אריזה ופריקה למעבר דירה שאנחנו מציעים. 

אז איך מתבצע שירות אריזה ופריקה למעבר דירה לדיור מוגן?

אנחנו בתיקתק מבצעים :

 • פגישת היכרות בבית הלקוח שבה אנחנו מכירים את הלקוחות או הלקוח, מפרטים על אופן השירות וכיצד הוא מתבצע.
 • מבצעים תיאום ציפיות עם דגשים לדברים שחשובים ללקוח.
 • קובעים שלבים בתהליך מי עושה מה ומתי – בסיוע המשפחה.
 • מתאמים תאריך התחלה לביצוע האריזה, עם תיאום לוחות זמנים למוביל.
 • צוות מקצועי ורגיש, לשירותכם.
 • הצוות המקצועי של תיקתק ילווה את המתכננים לעבור לדיור מוגן בתהליך סידור הבית ומיון החפצים, ברגישות מרבית ותוך שמירה על כבודו ורצונו של בעל הדירה ויסייע לו לקבל החלטה מושכלת בנוגע לחפצים שיועברו. שירותי העברת הדירה לדיור מוגן של תיקתק ניתנים על ידי צוות מיומן המבין את רגישות המצב ופועל מתוך סבלנות ואנושיות.
 • שיטת סידור הבית של חברת תיקתק עושה שימוש בשיטת Management לסדר, המתבססת על עקרונות מדעיים. שיטה זו מאפשרת לאנשים שעוברים לדיור המוגן, עקב ירידה בכישורים הקוגניטיביים ובזכרון, להתמצא בקלות בדירה החדשה, להצליח למצוא בה כל פריט ופריט, ולשמור על סידור הבית בעצמם.

במהלך פגישת ההיכרות חשוב לי להתרשם מבני הזוג/ הדייר או הדיירת שעוברים לדיור מוגן. מה מצבם המנטלי, מה היחסים במשפחה, האם יש עזרה מהילדים או שהם מתנהלים בשלט רחוק. על מנת ששירות אריזה ופריקה מעבר דירה לדיור מוגן יתבצע כראוי.

לעיתים הילדים נמצאים בחו"ל ויש רק מטפל או מטפלת שנמצאים כל הזמן.

האם תהיה עזרה או נוכחות פיזית של הילדים במהלך האריזה והפריקה או שאני אצטרך לקבל החלטות מסוימות לבד.

שאלות אלה יכולות להשפיע על משך הטיפול ואופיו.

 

ככל שהתהליך יעבור בראשיתו תיאום ציפיות ברור יותר כגון: מי עושה מה ומתי, את מי צריך לשתף בתהליך, עם מי צריך להתייעץ, מי בא ולוקח מה? למי מוסרים ואיך…

כך ההבנה מה הדברים שאנחנו צריכים לעשות בתיקתק ומה המשפחה או מישהו מטעמם יעשו – יהיו ברורים יותר. למשל, אנחנו צריכים להבין האם יש לתאם מול גורמים בדיור המוגן את ההגעה, האם יש צורך לתאם מול אב הבית, לתאם מול המובילים דרכי גישה לחדר דרך מעליות, שעת הגעה וכדו' – אלו דברים שאנחנו בתיקתק יכולים לעשות במקומכם ובמקום בני המשפחה שלכם. 

צריך להבין ולהפנים – אנחנו עוברים מבית גדול לבית קטן משמעותית. לכן עלינו לצמצם ככל שניתן את החפצים שאתם לוקחים איתכם בכל התחומים – אם זה בבגדים ואם זה בתמונות, ספרים, מכשירים החשמליים, אקססוריז ואפילו באלבומי התמונות  – לבדוק שאין כפילויות גם לילדים וגם אצלכם.

כמו כן, חשוב שהילדים יקחו את כל מה ששייך להם ומה ששימש אצל ההורים כאחסון עד כה, כי המשך האחסון לא יתאפשר בדיור המוגן.

עוד דבר חשוב שצריך לשים לב אליו, זה תכנון האחסון בחדר או בדירה הייעודית. צריך לקחת בחשבון אם יש מטפל או מטפלת שגם הם צריכים פינת אחסון ושעבודות הנגרות בחדר או בדירה מבוצעות בהתאם לדרישות, שהחדר או הדירה מונגשים לכם, שהמטבח מאובזר בהתאם. כמו כן, יש לבדוק אם המכשירים החשמליים כגון: מכונת הכביסה , המקרר, מדיח הכלים ועוד,  נכנסים במידות למקומם או שצריך לעשות התאמות. 

 

זה נראה כמו המון משימות, אבל בשביל זה יש לכם אותנו, כדי שנדאג לכם לראש שקט ולמעבר חלק.

שירות מעבר דירה לדיור מוגן - לקוחות מספרים

כמו שציינו למעלה, מעבר הדירה לדיור מוגן נראה לנו כמשימה קשה מנשוא בגלל המורכבויות הרגשיות שהוא דורש, ההתמודדות הרבה עם הבירוקרטיה והעבודה הפיזית של האריזה והפריקה. 

אז הבאנו לכם כאן סיפורים מהלקוחות שהשתמשו בשירות מעבר דירה לדיור מוגן שאנחנו מציעים  והם שמחו לשתף את החוויות שלהם אתכם הקוראים. הכל כדי להרגיע את החששות מהשימוש בשירות וכדי לחזק אצלכם את הבחירה בשירות מעבר דירה לדיור מוגן, שזה אפשרי, נעים, נעשה באחריות והקשבה רבה לרצונות הלקוחות שלנו ויכול לעבור בקלות רבה כשבחורים בשירות מעבר דירה שלנו:

 

אילנה ויוסי מכפר סבא

"הזמנו את אסתי וצוות הבנות המתוקות שלה כשירות מעבר דירה לדיור מוגן.

עברנו מבית גדול , דירת 4 חדרים מרווחת לדירת 2 חדרים.

 לא האמנו איך תוך 5 שעות ארזו לנו את הבית בזריזות ובמיומנות. תיקתק הכל נהיה בארגזים. אסתי והצוות שלה ארזו בצורה מסודרת ומאורגנת ברגישות והבנה.

בהתחלה לבת שלי היה קשה לשחרר עד שהבינה שהכל נעשה במקצועיות .המוביל העביר הכל בצורה מסודרת ואסתי והצוות אף פרקו עוד באותו יום את הקרטונים בדירתנו הנעימה והחדשה.

הכל היה מסודר בארונות. ממש תענוג!"

 

דליה מרמת גן :

"אין לי מילים על החוויה הנעימה שעברתי עם אסתי והבנות המופלאות שלה. הכל נארז בקפידה ונפרק בדיור המוגן תוך 36 שעות והיה נהדר. הכל סודר למקום לשביעות רצוני המלאה. אתי את נהדרת והמון תודה!"

 

הדסה מהרצליה:

"רוצה להודות לאסתי ולצוות שאיתה על מעבר קל ונוח, ללא התערבותי.

הורידה לי הרבה כאב ראש וחסכה ממני לחץ מיותר. תודה תודה ושוב תודה, תבורכי!"

 

ורד כהן מרמת גן:

" ממליצה על אסתי והצוות שלה, חוויה שונה ומיוחדת, אסתי סיפקה לנו את שירותיה המדהימים במעבר דירה של אימי היקרה.

אימי אישה בת 80 פלוס, נאלצנו להעביר אותה דירה אחרי מגורים של 45 שנה באותה דירה, לאחר שאבי נפטר, אימי הייתה צריכה לעבור לדירה אחרת. בדירה היה המון זכרונות, ציוד והמון קושי פיזי וריגשי.

מהרגע הראשון, עוד בשלב הצעת המחיר אסתי גילתה סובלנות וסבלנות לאימי היקרה, נתנה תחושת ביטחון, הקשיבה לה בקשב רב והבטיחה שהכל יהיה בסדר…

אסתי והבנות שלה מיינו, ארזו, פירקו וסידרו את הבית של אימי בצורה מדהימה, כאשר הן נותנות תשומת לב מירבית לחששות ולתחושות של אימי למעבר דירה ולהסתגלות בבית החדש. לתחושת הביטחון וההכלה הזו אין מחיר ואין מילים להודות להן.

ממליצה בחום!!! "

מעבר דירה אריזה ופריקה לדיור מוגן אני לשירותך, צור קשר עכשיו ונקבע

ברגע שקיבלתם תאריך למעבר אין טעם לחכות, פנו עכשיו לחברת תיקתק, ונסייע לכם או לקרובי משפחתכם לעבור בצורה חלקה לדיור המוגן.

מעבר דירה אריזה ופריקה לדיור מוגן, הינו שירות שיכול לתרום לכם המון מנסיוננו רב השנים ולהקל עליכם באינסוף דאגות של איך יתבצע המעבר, איך נדע מה להעביר ומה לא, מה עושים עם מה שלא לוקחים….ובעיקר איך מכניסים את כל מה שצריכים לקרטונים. כמובן, שבתקופת הקורונה ובעיקר כשאנחנו מתעסקים במעבר דירה אריזה ופריקה לדיור מוגן, אנחנו שומרים על כל הכללים הנחוצים ממש עד הפרטים הקטנים!

 

תיקתק בקורונה:
תהיו רגועים, בתקופת קורונה זו אנו עובדים בהתאם להנחיות:
* עם מסיכות
* שמירת מרחק – כל בת עובדת בחדר או באיזור נפרד
* נטילת ידיים לעיתים תכופות

בקיצור, תכנון נכון והיערכות מספקת מבחינת הזמן והמהות הם המפתח למעבר דירה לדיור מוגן שאנחנו מספקים. 

אתם בידיים טובות ומנוסות, אם אתם לקראת תהליך כזה ואם החלטתם אז צלצלו אלי!

אל תחכו לרגע האחרון ואל תגידו נעשה את זה לבד!

לתיקתק יש צוות מסור ורגיש שעושה את עבודתו נאמנה עם ניסיון רב במעברים לדיור מוגן!

אודות תיקתק:

שמי אסתי בלונד, נולדתי וגדלתי בבית מסודר, מתוקתק ונקי להפליא. ממש כמו מוזיאון.

סדר זה אופי ורצון לשמור עליו זה הרגל שאצלי הוא המפתח. אני יכולה לעזור לך לפתח אותו גם אצלך. כל מה שצריך זה קצת עזרה והכוונה.

אני לא דוגלת בבית שהוא מוזיאון, חלילה, אבל כן בבית שנעים לגור בו ושהכל מאורגן.

מאחר ואת השכלתי רכשתי בתחום תעשייה וניהול, שיפור שיטות ותהליכי עבודה, אימצתי את זה גם לעבודתי המקצועית בתחום סידור וארגון בתים. כך נולדה תיקתק שהקמתי לפני מספר שנים ובו אני נהנית מכל רגע . לא סתם אימצתי את הסלוגן:

פריקה וסידור לאחר מעבר דירה

"הבלאגן שלכם זו האהבה שלי!"

אל תחכו התקשרו עוד היום!

052-5643322 לאסתי בלונד

או למייל [email protected]

תוכלו גם לבקר בדף הפייסבוק שלנו – "מסדרים תיקתק" .